Лікар кардіолог вищої категорії з досвідом роботи більше 20 років в Олександрівській лікарні міста Київ

Ваш кардіолог
Анна Солощенко

- кабінет знаходиться 8 хв від м. Політех. інститут

Для кого потрібен лікар-кардіолог

Для лікування легких нездужань
Болить серце або підвищується тиск?
Відчуваєте перебої в роботі серця або сильне серцебиття? Швидко втомлюєтеся або відчуваєте проблеми при фізичних навантаженнях?

Саме час отримати індивідуальну схему профілактики або лікування від грамотного кардіолога, щоб ці нездужання не переросли в хворобу і не завадили Вашим планам на життя.

Задати питання
Для лікування серйозних випадків
У Вас серйозні проблеми з серцем або судинами?
Серцева недостатність? Гіпертонія? Аритмія? Перенесли інфаркт або інсульт? У Вас цукровий діабет і Ви боїтеся ускладнень з боку серця або судин?


Маючи досвід роботи в важкому інфарктному відділенні понад 18 років, я зможу призначити
грамотне та безпечне лікування людям з гіпертонією, аритмією, серцевою недостатністю, які перенесли інфаркт або інсульт і не бажають пережити це знову.
Задати питання
Для профілактики
Вам 35+
Вас нічого не турбує і немає проблем зі здоров'ям? Ви хочете залишатися здоровими і жити довгим повноцінним життям?


Зараз саме час інвестувати в своє майбутнє здоров'я і довголіття! Схема профілактики, отримана на цьому етапі, працює в 100 відсотках випадків.
Задати питання

Онлайн консультація

Економить час на дорогу
Безпечно у період епідемії
Можливо консультуватися з будь-якого міста чи країни

Чому саме Ваш кардіолог?

Досвід роботи більше 20 років
Завдяки тривалій роботі в інфарктному відділенні, маю досвід вирішення проблем будь-якої складності кардіологічної патології, в тому числі і при наявності супутніх захворювань.
Ви завжди можете задати питання в месенджері
После консультации возникает столько вопросов!
Вы всегда можете задать их в мессенджере, просто указав фамилию и дату визита.
Любов до своєї роботи і постійне навчання
Вважаю, що професіоналізм це неповторна суміш досвіду, таланту, любові до своєї роботи, вміння ніколи не зупинятися у своєму розвитку і постійно вчитися.
Профілактика на першому місці
Ваш кардіолог наполягає на тому, що звертатися до лікаря потрібно навіть коли нічого не турбує. Отримавши індивідуальну схему профілактики можна уникнути проблем і в майбутньому.
Обстежуємо весь організм в цілому
На консультації ми виявимо всі слабкі місця і супутні захворювання, і Ви отримаєте рекомендації з профілактики не тільки серцево-судинних хвороб.
Година на первинну консультацію
Більшість приватних або державних клінік дає на спілкування лікаря з пацієнтом недостатньо часу, щоб лікар все дізнався про пацієнта, уважно його оглянув, дав чіткі і зрозумілі рекомендації.
Профілактика і лікування. Роби все вчасно!
Ваш кардіолог

Записуйтесь на консультацію

Анна Солощенко
І ми разом складемо Вам індивідуальну схему профілактики або лікування!
Наші послуги
Консультації
Переглянь список усіх доступних консультацій
Наші консультації
Обстеження
Переглянь список усіх доступних обстежень
Наші обстеження
Мій блог в Facebook "Ваш кардіолог"
має понад 33 тис. фоловерів


Ви знайдете там багато корисної інформації про здоров'я, профілактику та лікуванні захворювань. Підписуйтесь!
Моя книга
Анна Солощенко
"Коли б'ється серце ... Поради досвідченого кардіолога"

250 грн
Всі свої статті про лікування і профілактику за останні 3 роки
я зібрала в окрему книгу.

Тут Ви знайдете для себе відповіді на усі питання, пов'язані
зі здоров'ям, своєчасним лікуванням кардіологічних проблем (і не тільки кардіологічних, є поради для всієї родини). Всі відповіді, на які кардіолог не встиг відповісти Вам на прийомі, Ви знайдете тут, в моїй книзі.

Замовити книгу можна на сайті або сторінці на Facebook. Книга відмінно підійде для Вашої домашньої бібліотеки або на подарунок близьким, здоров'я яких Вам небайдуже.

Детальніше про зміст книги
Відповіді на типові запитання
Я хочу зайнятися профілактикою. З чого розпочати?
Найкращий і правильний день для початку профілактики — це сьогодні. Що раніше Ви почнете, тим більш ефективною вона буде.

Профілактика — це насамперед правильне харчування, регулярні фізичні вправи, відмова від шкідливих звичок і регулярне профілактичне обстеження для раннього виявлення ризику захворіти.

Щоб підібрати аналізи, харчування, режим безпечних навантажень, які підходять саме Вам, обов'язково потрібен грамотний лікар-кардіолог. Напишіть мені, і ми разом складемо індивідуальну схему профілактики, за умови дотримання якої Ви вбережете себе від інфаркту, інсульту та інших небезпечних хвороб у майбутньому.

Маю підвищений тиск. Що робити?
Будь-який тиск, що перевищує 130/80 мм рт. ст., призводить до незворотних змін у Ваших судинах і внутрішніх органах, навіть якщо Ви його не відчуваєте. Відсутність симптомів не означає відсутність шкоди та наслідків. Тому лише регулярне приймання антигіпертензивних препаратів допоможе вирішити проблему.

Також варто знати, що гіпертонія, як досвідчений стрілець, пошкоджує в нашому організмі так звані органи-мішені – серце, судини головного мозку і нирок, очі, порушує пам'ять, потенцію, зір і призводить рано чи пізно до інфарктів або інсультів. Тому при тривалому підвищенні тиску, Вам варто пройти деякі обстеження, щоб переконатися, що гіпертонія не встигла зашкодити Вашому організму.

Напишіть мені, і ми разом складемо мінімальний перелік аналізів та обстежень, а також підберемо препарати для підтримки нормального тиску і здоров'я Ваших судин і серця.

Переймаюся здоров'ям своїх батьків. Як їм допомогти?
Батьки. Вони змушували нас надягати шапку, коли на вулиці було холодно. Вони мастили наші коліна зеленкою, коли ми падали. Цілували й обіймали, коли було сумно. Приносили гарячий чай з малиною, коли ми хворіли. Сварили за погані оцінки, не зі зла, а тому, що не байдуже.

Тепер наша черга піклуватись про них. І навіть інколи трохи сварити – що давно не були в лікаря, не приймають таблетки, не дбають про своє здоров'я. Наші батьки родом з тієї епохи, коли вважалось, що дбати про себе – погано й егоїстично, головне – не турбувати зайвий раз дітей, вони мають своїх справ по горло.

Тому турбота про батьків – це обов'язок дорослих дітей. Напишіть мені, і ми оформимо для Ваших батьків догляд на рік. Він включає не лише первинну консультацію і чотири повторних (кожні 3 місяці), щоразу з ЕКГ, але й річний патронаж. Ваш кардіолог сам нагадає про чергову консультацію чи час здачі аналізів.

Я відчуваю перебої в роботі серця. Це небезпечно?
Аритмії – це велика група захворювань, від цілком безпечних до тих, що можуть стати причиною інсульту й інвалідності. Якщо Вас турбують перебої в роботі серця, не варто відразу бігти до аптеки за ліками. Для початку потрібно з'ясувати, що це за аритмія і що стало причиною її виникнення. Впливаючи на причину порушення ритму (наприклад, проблему зі щитоподібною залозою чи нестачу якогось важливого мікроелемента в організмі), лікар може позбавити вас необхідності постійного приймання антиаритмічних препаратів.

При цьому деякі аритмії не потрібно лікувати, вони безпечні. Однак, така аритмія, як миготлива, вимагає обов'язкового нагляду кардіолога, оскільки знаходиться на першому місці серед причин інсультів. Напишіть мені, і ми складемо план обстеження й лікування, з'ясуємо, наскільки небезпечною є Ваша аритмія і що стало її причиною.

У мене підвищений холестерин. Чи треба щось робити?
Ліпідограма — це аналіз, що може за 10 чи навіть 20 років передбачити виникнення інфаркту або інсульту. Тому я рекомендую раз на рік робити його всім людям, старшим 35 років, а якщо в родині були серцево-судинні захворювання, якщо у Вас цукровий діабет чи гіпертонія – то й раніше.

Підвищення загального холестерину і особливо його "поганих" фракцій, надалі – відкладення в судинах у вигляді атеросклеротичних бляшок, – усе це протягом багатьох років відбувається безсимптомно. Але, на жаль, процес є незворотним, а коли з'являються перші симптоми і скарги, "почистити" судини від бляшок вже неможливо. Якщо у Вашій ліпідограмі є підвищення загального та/або "поганого" холестерину, напишіть мені, і ми разом складемо для Вас індивідуальну схему профілактики, дізнаємось, чи є вже бляшки у Ваших судинах.

Що раніше Ви почнете профілактику, тим більше ймовірності не допустити атеросклерозу й серйозних захворювань у майбутньому. Правильне харчування, корекція ваги й способу життя, іноді приймання спеціальних медикаментів допоможе Вам зберегти здоров'я і продовжити молодість Ваших судин.

Як перевірити, чи здорові моє серце й судини?
Обстежуватись можна безкінечно й дорого. Та досвідчений лікар, поговоривши з Вами, зможе виявити "слабкі" місця й скласти мінімальний перелік аналізів та обстежень. Усе це допоможе визначити ризик захворіти тією чи іншою хворобою в майбутньому і, головне, скласти індивідуальну схему профілактики для їхнього попередження.

Я переконана, що медицина повинна бути профілактичною, її завдання полягає у запобіганні хворобам, а не лише їхньому лікуванні. Немає чарівної пігулки від багатьох хвороб, зате є чарівна профілактика для того, щоб вони не виникли. Слід усе робити вчасно. Адже профілактика простіша, дешевша, ефективніша і приємніша, ніж лікування. А головне, профілактика допомагає зберегти безцінні ресурси: здоров'я, активний спосіб життя, довголіття й молодість.

Мої родичі страждали серцево-судинними захворюваннями. Чи варто мені непокоїтись?
Багато серцево-судинних і інших хвороб передаються спадково. Гіпертонія, атеросклероз, інфаркти, інсульти, цукровий діабет — ось найбільш небезпечні серед них.

Якщо Ваші родичі (батьки, бабусі чи дідусі, тітки чи дядьки, брати чи сестри) страждали такими хворобами, Вам обов'язково потрібно пройти профілактичний огляд у кардіолога. Досвідчений лікар визначить ризик захворіти й розповість, як завдяки способу життя чи своєчасному лікуванню не допустити розвитку серйозних хвороб. Напишіть мені, і ми разом з Вами складемо індивідуальну схему профілактики.

Я переніс інфаркт або інсульт. Як не допустити повторення?
Ви дуже здивуєтесь, але профілактикою інсультів та інфарктів, звісно, займається саме кардіолог. Причинами інфарктів або інсультів є зміни в судинах чи аритмії. Виявити, убезпечити, запобігти допоможе досвідчений, профілактично орієнтований спеціаліст-кардіолог.

Напишіть мені, і ми складемо для Вас індивідуальну схему профілактики, щоб не допустити повторення катастрофи в майбутньому.

У мене цукровий діабет. Чи потрібен мені огляд кардіолога?
Цукровий діабет або переддіабет – це стани, які повільно, але впевнено призводять до незворотних змін в судинах чи внутрішніх органах. У більшості пацієнтів із цукровим діабетом, за відсутності ефективної профілактики, дуже швидко з'являються серцево-судинні захворювання.

Попередити інфаркти, інсульти, інвалідність у таких пацієнтів допоможе не тільки спостереження ендокринологом і підтримка нормального рівня глюкози крові, але й профілактичний огляд кардіолога раз на рік.

Напишіть мені, і ми разом складемо для Вас індивідуальну схему профілактики, щоб не допустити пошкодження судин, нирок, серця, головного мозку та інших внутрішніх органів.

Лікар виписав мені ліки проти тиску чи аритмії, але вони мені не допомагають. Що мені робити?
Підбір ліків передбачає зворотний зв'язок від пацієнта. Можливість від першої консультації знайти ідеальний для пацієнта препарат для нормалізації тиску чи лікування аритмії є далеко не завжди.

Тому, в міру накопичення препарату, якщо тиск усе ще залишається підвищеним або аритмія все ще турбує, Ви повинні давати зворотний зв'язок лікареві, і він буде коректувати лікування. Це і є нормальний процес підбору ефективного і безпечного лікування.

Контакти
Ваш кардіолог Анна Солощенко
+ 380 (95) 1 095 095
annasoloshch@gmail.com
Київ, вул. Борщагівська 139
Made on
Tilda